Rychlý kontakt: +420 778 887 881

O nás

Máme rádi ořechy a děláme to co nás baví, 

Produkty od nás podléhají normě kvality International Food Standard IFS, která  je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb.

Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků.

Cílem standardu IFS je vytvořit jednotný systém hodnocení pro všechny společnosti, které dodávají potravinářské výrobky pod značkou obchodních řetězců. Snahou auditů IFS je dosáhnout jednotné formulace, jednotných ověřovacích postupů, vysoké transparentnosti a vzájemného uznávání auditů napříč celým potravinářským řetězcem. 

Mezinárodní standard IFS se zaměřuje na bezpečnost, kvalitu a zákonné požadavky při výrobě potravin. Vznikl jako požadavek obchodních řetězců na větší transparentnost a jednotnost při posuzování dodavatelů z hlediska potravinářské bezpečnosti dodávaných výrobků. Tyto řetězce nyní vyvíjí tlak na své dodavatele potravinářských výrobků, aby prokázali svoji spolehlivost pomocí IFS certifikace. Výsledkem procesu certifikace je registrace výrobce / dodavatele na IFS portálu, kam mají přístup zainteresované obchodní řetězce, které si tak mohou vybírat či hodnotit své dodavatele.

Celosvětový standard IFS je uznáván organizací GFSI.

Finding a Qualified Food Co-Packer: Why GFSI Certification Is Critical

Chceme být spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a dopřát vám kvalitní chuťový požitek produktů z celého světa 

 

Tým NUTSLIFE.CZ